;
HediyePaketim.com Bayilik Şartları

HediyePaketim.com, Bayilik seçeneklerimiz

1 : Online Bayilik 

N11,gittigidiyor,sanalpazar,instagram gibi mecralarda stok tutma ihtiyacınız olmadan, HediyePaketim bayisi olarak siz ürünlerimizi satın Dropshipping (Stoksuz Satış ) yöntemi ile istediğiniz adrese gönderelim.

Xml ile tüm ürünlerimiz ister sitenize isterseniz N11,gittigidiyor,sanalpazar gibi pazaryerine entegre edip stoksuz satış yapabilirsiniz..

Xml Linkimiz : http://www.hediyepaketim.com/xml/?R=173&K=f53b&Imgs=1&AltUrun=1&TamLink

Dropshipping : Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen dropshipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar.

Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır.

HediyePaketim.com kurulduğu ilk günlerde bayilerimizden gelen yoğun talep üzerine bayilerine destek olabilmek için dropshipping hizmetine başlamıştır. 

Dropshipping sistemini Hediyelik Eşya sektöründe ilk yapan firmayız.

Yılların tecrübesi ve sisteme yapılan yatırımlar sayesinde sizlere kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

 

Dropshipping İş Modeli ve Dikkat Edilecekler :

 

Dropshipping hizmetinden en basit yöntemle faydalanmanızı sağlıyoruz. 

Bayilerimize dropshipping hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Profesyonel bir ekip

Ürünlerin kargoda kırılmaması için koli/balonlu torba/havalı ambalaj yastığı/balonlu naylon gibi ambalaj malzemeleri

Müşterilerinize ürünlerin sağlam, hasarsız ve şık bir ambalaj içerisinde ulaştırılması için paketlemeye gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Hediye paketi tercih etmeniz durumunda ücretsiz Hediye Paketi kullanılmakta olup, alınan hizmet bedeli yapılan hizmetin maliyetidir.

 

Fatura ve Teslimat Adresi :

 

Bayilerimizin en çok dikkat edecekleri nokta Fatura Bilgisi ve Teslimat Adresi olacaktır.

HediyePaketim.com faturayı bayi ünvanına keserek düzenlemektedir. 

Müşteri adına fatura kesilmez ve müşteriye HediyePaketim.com faturası gönderilmez. 

Bayi müşterisine kesmiş olduğu faturayı müşterisine email/posta/kargo ile göndermekle yükümlüdür.

HediyePaketim.com sizin adınıza sevk belgesi düzenleyerek paketle birlikte müşterinize gönderecektir. ( Sevk Belgesi üzerinde ürün tutarı yazmamaktadır.)

Adres bilgisi alanına müşterinize ait tüm bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekecektir. 

Kargo firmasında sorun yaşanmaması ve kargonun düzgün bir şekilde hızlıca müşterinize ulaşması için lütfen tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.

 

Kargolama :

 

Kargolar HediyePaketim' un ARAS Kargo veya Sürat Kargo anlaşması ile gönderilecektir.

HediyePaketim.com Deposunda ARAS Kargo şubesi bulunmakta olup, kargo gönderimleri saat : 18:00' a kadar yapılmaktadır.

Tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Kargo takip numarasını "Sipariş Takibi'nden yapabilirsiniz.

Bayi tarafından teslimat adresinin yanlış verilmesi, müşterinin adreste bulunmaması gibi durumlarda kargoda oluşan tüm masraflar Bayi tarafından karşılanacaktır. 

Müşterinin sebep belirtmeden ürünü geri iade etmesi durumunda kargo ve ürün bedeli Bayi tarafından karşılanır.

Ürün kargolanması esnasında ürünün eksik gönderilmesi, fazla gönderilmesi, yanlış gönderilmesi, kırık, bozuk veya parçalanmış gönderilmesi durumunda

bunun görüntü alarak ve tutanak tutturarak tespit edilmesi halinde kargo ve ürün masrafları HediyePaketim.com' a aittir. 

 

Kargolama Ücretleri :

 0-5  desi aralığı 5,00 TL

6-10 desi aralığı 6,00 TL ve artan her desi üzeri 0,50 TL olarak kargo firması tarafından talep edilir. ( Fiyatlara KDV dahildir.)

 

Müşteri Hizmetleri / Destek

 

7/24 Destek sistemini kullanarak siparişe ait sorular sorabilir ve operasyon süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Online Bayimiz olmak ürünlerimizi satmak istiyorsanız hemen linke tıklayınız..

2 : AVM’ler içerisinde stand ve cadde dükkan açmak isteyenler için HediyePaketim Bayiliği

HediyePaketim, marka bilinirliği arttırmak ve herkesin her şehirden rahatlıkla ulaşabileceği merkezler oluşturmak amacıyla önümüzdeki 5 sene içerisinde, 81 ilde AVM’ler içerisinde standlar ve cadde dükkanlar açmayı hedeflemektir.
HediyePaketim'in, Türkiye çapında 81 ilde, internet üzerinden satış yaptığı müşterisi bulunuyor. İnternet üzerinden yaptığı reklamlar ile haftalık 12.000.000 kişiye kadar ulaşan HediyePaketim’in ürünleri bütün Türkiye’de ilgi görmekte ve hediyelik eşya mağazalarında perakende olarak satılmaktadır.


Hediyepaketim, bayiliğini vereceği girişimcilere internet üzerinden yaptığı reklamlarla müşteri kitlesini yönlendirerek beraber kazanacağı bir sistem sunmayı hedeflemektedir. Hediyelik eşya sektörünün yenilikçisi markası olarak, HediyePaketim bayisi olmak isteyen girişimcileri ve işlerini geliştirmek isteyen meslektaşlarımızı, sistemimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Başvuru sahibinde aranan özellikler

Adayın işletme başında bulunması veya adayın güvendiği bir yakınının işletme ile ilgilenmesi bekleniyor.

 

Neden HediyePaketim Bayisi Olmalısınız?

HediyePaketim sürekli kendisini yenileyen ürünleriyle tasarım sektörünün öncü markasıdır. Bayilerimiz şifreli web sayfamızdan anlık olarak merkez stoklarını görebilirler, siparişlerini verebilirler.Önemli Fırsatlar...

HediyePaketim’in başarısı kanıtlanmış bir iş modeli bulunuyor. Özellikle AVM ler tarafından istenen, tercih edilen bir markadır. Uygun yatırım maliyeti ve sürekli büyüyen pazarımızla, doğru yerde açıldığında hızlı geri dönüş elde edilebilecek bir iş modelidir.


Hediye Paketim

Hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç dakikada fiyata, konuya, duruma ve yaş aralığına göre eleyip, kısa zamanda sıra dışı sürprizler hazırlamanıza yardımcı olur ve beğendiğiniz o güzel hediyeyi tam zamanında yerine ulaştırır.
Dünyada hızla yayılan bu alışveriş türünü size ülkenin en güçlü bankalarının güvenlik sistemleriyle(örneğin kredi kartı numaranız bankadan başka kimse tarafından görülmeden) ulaştırıyoruz. Ayrıca hediyepaketim.com diğer bütün kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve kimseye satmamayı kesinlikle garanti eder.


Bütün bunları yaparken en belirgin ve üstün hedefimiz ise sizin en memnun şekilde aradığınız O hediyeyi bulmanızı sağlamaktır.

Bayilik Şartları : HediyePaketim.com olarak her zaman için girişimcileri destekliyoruz. En uygun koşullarla ve gerçekten sizi şaşırtacak desteklerle eğer siz de HediyePaketim.com'un güçlü markasının ardında bir mağaza kurmak yada AVM ler de stand açmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Gerekli isteği gönderdikten sonra bayi Sorumlusu arkadaşlarımız başvurduğunuz bölgeye göre en kısa zamanda sizinle irtibata geçecekler ve gerekli tüm bilgileri sizinle paylaşacaklar…. Bugün siz de bu fırsata ortak olabilirsiniz….marka bedeli,,reklam bedeli gibi ücretler istenmemektedir. Adayın işletme başında bulunması gerekiyor veya adayın güvendiği bir yakınının işletme ile ilgilenmesi bekleniyor.

Firma İsmi : Hediyepaketim.com
Bayilik Kategorisi : Hediyelik eşya
Kuruluş Yılı : 2008

Bayilik Destekleri : Hediyepaketim.com sürekli kendisini yenileyen ürünleriyle tasarım sektörünün öncü markasıdır. Bayilerimiz şifreli web sayfamızdan anlık olarak merkez stoklarını görebilirler, siparişlerini verebilirler. hediyepaketimstoklarında olan istedikleri ürünü satınalma özgürlüğüne sahiptirler. Sadece ilk seferinde konsept oluşumu nedeni ile ürünler merkez tarafından belirlenir. Verilen destekler, eğitim, bölge koruma,proje,katalog,reklam destekleri veriyoruz..

Bayilik Yatırım Maliyeti : İsim Hakkı Bedeli: alınmamaktadır.
Min. Stok Yatırımı: 5.000 TL
m2 Başına Düşen Maliyet: 500 TL
Min. Toplam Maliyet: 15000 TL + KDV

Yetkili Kişi : Alim Güçlü
Telefon : 05326365386
Web sitesi : www.hediyepaketim.com
E-Mail : info@hediyepaketim.com

Bayilik Başvurusu için linke tıklayınız.

Haberler
Sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır? Yılbaşı yaklaştıkça birçok çiftin aklını kurcalan soruların başında hediye seçimi vardır. Sevdiğiniz insanın seveceği bir  hediye alarak, mutlu olduğunu görmek istersiniz. 
Toplam 43 haber görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.