;
Sırala
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Anneler günü hediyesi arayanlar için kapıda ödeme kolaylığı ile yüzlerce değişik ve kişiye özel hediye seçeneği HediyePaketim'de

ANNELER GÜNÜ NE ZAMAN?

Anneler Günü hazırlıkları her yıl olduğu gibi bu yıl da günler öncesinden başladı. Ülkelere göre kutlama tarihleri değişen bu anlamlı gün, Türkiye’de mayıs ayının ikinci haftasının pazar günü kutlanıyor.

12 Mayıs 2019, Pazar günü anneler günü olarak kutlanmaktadır.  

Anneler Gününe Hediye Ne Alınır?

Anneler günü hediyesi için yüzlerce hediye seçeneği arasından hediye seçmek çok zor. Annelerimiz bizim için çok değerli ve onları mutlu etmek için en güzel hediyeyi seçmek için önerilerimiz.

  • Annelerimiz çok masraf etmemizi istemez. Çok pahalı hediyeler yerine daha özel ve anlamlı hediyeler seçebilirsiniz.
  • Mutfak eşyaları,süpürge vb sıradan bir ürün yerine onun ismini yazdığı kişiselleştirilmiş ürünler veya daha pratik ürünler seçebilirsiniz.
  • Annelerimize verilen hediyelerin zamanlaması,hediye paketi,hediye notu gibi özelleştirilmiş seçeneklere de dikkat etmelisiniz. Hediyeyi daha anlamlı kılan ve unutulmaz bir hediye yapan üründen ziyade hediye notudur.  

Bir de anneler günü hediyeleri kategorisinde özenle seçilmiş hediye seçeneklerimiz mevcuttur. Örneğin, kolyeler, şık takımlar, kişiye özel ürünler. Anneler gününde illaki araç-gereç almak istiyorsanız

Bizleri bu yaşa getirene kadar üzerlerimizde sonsuz emekleri bulunan annelerimiz anneler günü hediyesi olarak ne alsak azdır. Aslında 8 mayıs pazar günü ellerini öpüp, "Anneler Günün Kutlu Olsun Canım Anneciğim..." destek dahi, mutlu olacaklarına eminiz. Çünkü onların en değerli varlıkları evlatları. Ama yinede yılda sadece 1 gün kutladığımız bu özel günde annelerimize çok daha fazlasını yapmak ve bütçemiz ölçüsünde en güzel anneler günü hediyeleri  vermek boynumuzun borcu olmalıdır.

Anneniz dekoratif eşyalardan hoşlanıyor ve sıklıkla evinizin salonunda eşyaların yerlerini değiştirecek kadar kendini kaybediyorsa, dekoratif ev eşyalarını satın alabilirsiniz. Biblolar, cam duvar saatleri, masa saatleri, bardak altıklar ve tv ünitesi üzerine koyulabilecek süs eşyaları anneye hediye seçenekleri arasında sayılabilir.

Bu yüzden annenize hediye seçerken mümkün olduğunca en özelini, en değerlisini bulmak için ince eleyip sık dokumalısınız. En özel hediye doğrultusunda kişiye özel olarak üretilen ürünler ilk tercihiniz olabilir. Çünkü bu tarz hediyeler ile anneniz hediyesinin üzerinde kendi ismini ve fotoğrafını gördüğünde daha çok özel hissedebilir. O durumda annenizin yüzündeki tebessümü, size gururlu gururlu bakışını gözünüzün önünde canlandırsanıza... Eğer hediyenizi Hediyepaketim.com'dan alırsanız yakın çevrenizdeki anneleri kıskandırabilirsiniz. Hatta mahalle de aldığınız kişiye özel anneler günü hediyeniz gündem konusu dahi olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.