;

               

Sırala
Görünüm:
1 2
26,10 TL
Toplam 111 ürün görüntüleniyor.
1 2

Doğum Günü

Sevdiğiniz insanın yaş günü sıradan bir günü en kolay şekilde anlamlandıran bir durumdur muhtemelen. Anlamlı bir doğum günü hediyesi seçenekleri için bu yazımızı sizler için hazırladık. Doğum günü hediyesi için verilecek hediye seçimi,notu ve hediye paketi,hediyenin teslim zamanı hepsi ayrı ayrı çok önemlidir.

Ayrıca diğer tüm özel günlere nazaran hediye alışverişinin sadece tek tarafa yapıldığı nadir günlerdendir. Düşünseniz eşinizin,sevgilinizin,annenizin ya da babanızın doğum gününden daha özel başka bir gün var mı? Eğer cevabınız hayır ise; doğum günü hediyesi konusunda detaylı düşünüp sevdiklerinizi mutlu edecek en doğru hediyeyi seçmelisiniz. Bu yüzden sevdiklerinizi şaşırtacak, doğum günlerinde yüzlerinde tatlı bir tebessüm bırakacak doğum günü hediye seçenekleri hediyepaketim.com'da. 

Doğum günleri sevdiklerinizin dünyadaki varlıklarından, ve onu tanımış olmaktan ne kadar mutlu olduğunuzu gösterebileceğiniz önemli bir gündür.  Herkes doğum gününde hatırlanmak ister, hatırlanmayı bekler. 

Çünkü insanlar dünyadaki mevcudiyetlerinin yakınındaki insanlar için bir mutluluk kaynağı olduğunu bildiklerinde yaşamaktan ve birlikte zaman geçirmekten daha çok haz alırlar. Birey olarak bir ailenin ferdi, arkadaş grubunun sevilen bir üyesi, çalıştığı işinin başarılı bir emekçisi, sevdiği insanın diğer yarısı olduğunu hissettiklerinde hayattaki herşeyin anlamı kat be kat artar. Bu yüzdendir ki doğum günü en basit ifadeyle "mutluluk" anlamına gelir.

Her Yaştan Herkese Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günleri yaş,cinsiyet, dil, ırk ya da tüm ayrımlardan uzak olan dünya üzerinde tek ortak dili olan bir özel gündür. Tüm dünya üzerinde kutlanır fakat herkesin kendine has kutlama şekilleri vardır. Doğum günü kutlamasının yanı sıra akla gelen ilk şey doğum günü hediyesidir. Hediyesiz bir doğum günü; dikensiz bir gül,leylasız bir mecnun,sevgisiz bir kalp gibidir. Kısacası yarım bir doğum günüdür. Bu yüzden ufakda olsa sevdiklerimizi hediye ararken biraz araştırma yapmalıyız. Aslında hediye seçme ve bulma aşaması dünya üzerinde en zor işlerden biridir. Heleki yeni bir ilişkiye başlanmış sevgiliye ya da çok samimi olunmayan bir arkadaşa alınıyorsa. Ama merak etmeyin Hediyepaketim sizler için sevdiğiniz kişilerin yaşına,cinsiyetine ve yakınlık derecesine göre doğum günü hediyelerini kategorileştirerek size seçiminizde kolaylık sağlaması için bu makaleyi hazırladı.

Kum saati misali ömrümüzden 1 yılı daha geriye bıraktığımız gün, hem bizim için hem yakınlarımız için kutlanmaya değer özel bir gündür. Nasıl ki kendi doğum gününüzün sevdiklerinizin tarafından hatırlanması sizin için sebepsiz bir mutluluk yaratıyorsa, sizde yakınlarınızın arkadaşlarınızın doğum günlerini hatırladığınızda onlarda aynı hissiyatı uyandırırsınız. Böyle bir günün diğerlerinden farklı olması adına sembolik de olsa bir hediye ile taçlandırmak bu ritüele anlam kazandıran ayrıntılardan biridir. 

Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Doğum günü hediyesi seçerken öncelikle hediye vereceğiniz kişinin hangi tarz ürünlerden hoşlandığını, hobilerini ve ihtiyaçlarınızı bilmelisiniz. Bu bilgileri bildiğiniz ve doğru hediyeyi seçeceğiniz taktirde hedefi tam 12’den vurmanız içten bile değil. Erkeğe doğum günü hediyeleri alternatiflerinden başlamak gerekirse, cüzdan ve kartvizitlik ürünlerini ilk sıraya koyabilirsiniz. Hediyepaketim'in kaliteli ve garantili cüzdan ve kartvizitlik modelleri ile sevgilinize, eşinize, babanıza ya da herhangi bir erkek arkadaşınıza kullanışlı bir hediye seçebilirsiniz. Bunların dışında kalem setleri, oyuncak vosvoslar, isim yazılı powerbank, kupa bardak, isim yazılı çakmak modelleri, farklı tasarımlı dekoratif ofis ürünleri de doğum günü hediyesi seçeneklerimiz arasında yer alıyor.

Doğum Günü Hediyesi Seçimi

 İnsanın yılda bir kez de olsa kendini özel hissettiği gün şüphesiz doğum günüdür. Doğum günlerinde daha fazla el üstünde tutulur, arkadaş, eş, dosttan daha fazla yakınlık görürsünüz. Gün boyu iş arkadaşlarının, yakın arkadaşlarının ve ailenin doğum günü süprizleri ile neşe ve mutluluk katlanır. Nasıl ki kendi doğum gününüz de sebepsiz bir mutluluk duyuyorsanız sevdikleriniz de doğum günlerinde benzer hislere sahip oluyor. Onların bu mutlu gününü küçük bir sürpriz hediyeyle tamamlamak, mutluluklarını katlayacağı gibi sizi de hep en güzel anılarla hatırlamasını sağlayacaktır.

Peki, doğum günü hediyesi olarak ne alınabilir?

Hediye almaya karar verip seçim aşamasında zorlanıyorsanız yazının devamındaki önerilerimizi dikkate alabilirsiniz; Erkeğe ve bayana özel doğum günü hediyesi alternatifleri için aşağıdaki yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kız Arkadaşa / Bayanlara Doğum Günü Hediyesi

Bayanların birçoğu takmayı ve takıştımayı seven, şıklıklarına özen gösteren kendileri hakkında kim ne demiş sorusunu çok fazla önemseyen varlıklardır. Bu yüzden bayanlara alınabilecek en doğru doğum günü hediyesi, takılar ve kolyelerdir. Alacağınız kolyenin illaki çok fazla pahalı olmasına gerek yok. Bütçeniz doğrultusunda sevgilinize,eşinize ya da annenize en çok yakışacağını düşündüğünüz gümüş bir kolyeyi ya da bilekliği doğum gününde hediye edebilirsiniz. İsme özel kolye gibi hediye seçeneklerimizi mutlaka incelemelisiniz.

Sevgiliye doğum günü hediyesi almak hediye seçme çıkmazının en zorlu durumudur. Çünkü alınacak hediyeyi seçerken onu en mutlu edecek hediyeyi seçmek isteriz. Bu sürecin sonunda genellikle fazla pahalı, fazla işlevsiz veya fazla abartılı hediyelere yöneliriz.

Aslında bayana hediye almak normal şartlarda oldukça zorlayıcıdır. Çünkü kadınlar erkeklere oranla çok daha fazla detaylara ve hediyenin anlamına önem verir. Fakat konu doğum günleri olunca yine erkeklerden daha anlayışlı ve daha kolay mutlu olabilir durumdadırlar. Doğum gününü hatırlayıp bu jesti yapmanız bile onun için oldukça mutluluk vericidir. Bu yüzden hediyenizi seçerken fiyatından çok ifade edeceği anlam ve veriş şekliniz oldukça önemlidir. 

Erkeklere Doğum Günü Hediye Ne Alınır?

Her seferinde de dediğimiz gibi erkekler her ne kadar kolay varlıklar olarak gözükselerde, hediye kategorisinin en zor varlıklarıdır. Büyük AVM'lere ve internet sitelerinde çok fazla gezdiyseniz genellikle erkekler için doğum günü hediyesi olarak hep sıradan ürünler önerilmiştir. Cüzdanlar, kemerler, hediye setleri, kol saatleri ,anahtarlıklar ve gömlekler. Her ne kadar bu tarz ürünler bir erkeğin günlük yaşamında sıkça kullandığı eşyalar olsada yıllarca birliktelik yaşamış çiftlerin almış olduğu hediyelerdir. Eğer yeni bir ilişkiye başladıysanız ve hediye konusunda risk almak istemiyorsanız bir erkeğe alınabilecek en mantıklı seçenekler yukarda saymış olduğum ürünlerdir.

Erkeğe hediye almak kız arkadaşa hediye almaktan belki bir tık daha kolay ve yönetilebilir bir süreçtir. Teknoloji ve işlevsellik odaklı hediyeler hemen hemen her erkeğin beğeneceği türdedir. Fakat genelde bu tür hediyeler bütçemizi aşacak düzeyde olur. Hem beğeneceği, hem kullanabileceği alternatif hediyelere yönelmek günü kurtarmak adına iyi bir tercih olabilir. 

İsme özel cüzdan hediye seçeneklerinde hediyepaketim olarak çok çeşitli marka ile çalışmaktayız. Pierre Cardin,Us Polo Assn. gibi markalara ait cüzdan ve setleri son teknoloji laser makinelerimiz ile isme özel hale getirmeteyiz.  Ayrıca kişiye özel kupa bardaklar, tavla setleri, şık kol düğmeleri, mevsime uygun bir parfüm, en güzel bir deri cüzdan erkek sevgiliye alınabilecek doğum günü hediyelerinden olabilir. 

Hernekadar yazımızdaki tavsiyeler genelleyerek verdiğimiz öneriler olsa da sevgiliye doğum günü hediyesi seçiminde de size epey faydalı olacaktır.

"İyi ki doğdun!" demek istediğiniz sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu "Doğum Günü Hediyeleri". Sizin için seçtiğimiz binlerce doğum günü hediyesi sayesinde sevdikleriniz yeni yaşının keyfini doya doya yaşayacak!

Doğum Günü için en güzel Sözler

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Sevgiliye doğum günü hediyesi ise başlı başına bir konudur! Bu konuda tüm düşünceler durur ,aşk ve romantiklik sınırını zorlayacak hediyeler devreye girer. Sevgilinizin ihtiyaçlarından ziyade, onu etkileyecek ,kalbini çalacak ürünler son derece uygun olacaktır. Peki doğum günü hediyesi olarak sevgiliye ne hediye alınır? Hem romantizmi hemde tutkuyu temsil eden kırmızı renkli hediyeler sevgilinin aklını başından alacak ürünlerdir. Ayrıca "seni seviyorum" sözcüğünün yazılı olduğu aşk temalı ürünlerde sevgilinin almaktan hoşlanacağı en güzel doğum günü hediyeleridir.Sevgiliye hediye seçenekleri için de ilgili kategorideki hediyelere mutlaka gözatmalısınız !

Hediye ile birlikte hoş bir tebrik mesajı oldukça zarif bir hediye takdimi olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.