;
Hakkımızda

Hediyepaketim.com Türkiye'de hediye anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan hediye göndermeyi sağlamak için kuruldu.  Hediyepaketim.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 700'den fazla iş ortağı ile Türkiye’de online hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

2012 yılında yapmış olduğu yeni yatırımla birlikte, 100 ülkeye hediye göndermeye başladı. İstanbul içi aynı gün kendi araçlarımız ve motorlu kuryelerimiz ile sevgiklerinize hediyelerinizi ulaştırmaktayız.

Hediyepaketim Kimdir ?

Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yeni İş, Anneler Günü gibi özel günler için tasarlanmış hediyeleri sizler için aynı gün kargoya vermektedir.. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Aydın, Mersin ve Konya'da bulunan şubeleriyle aynı gün teslimat hizmeti vermekle beraber; aynı zamanda kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de tüm bölgelere gönderiyor.

www.hediyepaketim.com hediyelik eşya sektöründeki 10 yıllık tecrübesini e-ticaret sitesi olarak 2009 Kasım itibari ile Güçlü Bilgi Teknolojileri Dis Tic. ve San. Ltd. Sti. bünyesinde farklı tasarım ürünlerden oluşan hediyelik ve dekoratif ürünlerle hizmet vermektedir.

Hediyepaketim.com, ürün yelpazesinde kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

Bizi tercih ettikten sonra, ekibimiz siparişlerinize çok önem vermektedir. Sevdikleriniz için seçmiş olduğunuz hediyeler ve hediye notu,hediye paketi, teslim süresi ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sizin için ne kadar değerliyse, hediyepaketim.com için de o kadar değerlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.