;

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 27428
Fiyat
:
105,90 TL
100 TL üzerinde paket büyüklüğü ayrımı olmadan tek sepette yapacağınız kredi kartı ve havale alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 
14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Resimler
 • İncitanenize çok özel bir hediye

  İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye ile sevdiklerinize çok kıymetli bir hediye verebilirsiniz. İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolyenin zinciri ve kolye ucu 925 ayar gümüşten üretilmiştir ve şık kadife kutuları ile gönderilmektedir.


  İstiridye deniz içerisindeki en hassas ama zorluklara göğüs gerebilen en güçlü canlıdır. Kabuğu oldukça serttir ve izin vermediği sürece kimse kolay kolay açamaz. Yemek ihtiyacını karşılamak istediğinde içine kum parçaları girdiğinde bu durumdan çok rahatsız olur özel yeteneği ile bu parçalarının üstünü örter.
   
  Üstünü salgı maddesi ile kapladığı kum parçaları yıllar içerisinde müthiş parlak ve görkemli bir inci tanesine dönüşür.
   

  İnci tanesi, göze kötü gelen şeylerin bile kalplerinin parıl parıl olabileceğinin kanıtıdır. Bir incinin oluşumu için uzun yıllar geçmesi gerekmektedir. O yüzdendir ki inciler çok değerli ve özeldir.

  Sevdiklerimize kimi zaman “İnci Tanem” deriz. Çünkü sevdiklerimiz hiç yorulmadan el üstünde tutuğumuz en değerli varlıklarımızdır. Bizi kırsalar da, üzseler de tıpkı bir istiridye gibi kötü olayların üstünü sevgimizle kaplarız.
   
  İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye de işte bu çok değerli incileri içinde bulunduran biri üründür.
   

  925 ayar saf gümüşten üretilmiş olan zincir ve kolye ucuna sahip olan bu ürün, anneler gününde birtanecik annenize hediye edebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir.


  İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolyenin Siyah ve Kırmızı istiridye şeklindeki kadife kutu ve kırmızı kalp peluş kutu olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz kutu ile birlikte bir adet içinde gerçek inci olan konserve, gümüş zincir ve kolye ucu gönderilecektir. 


  İnciler karışık renklerde gönderilmektedir. Beyaz-Sağlık, Krem-Mutluluk, Şeftali -Sevgi, Altın-Servet, Siyah-Bilgelik sembolüdür. Şansınıza bu 5 renkten biri gelecektir.

   
  Üstelik istiridye içerisinden oluşum koşullarına göre farklılık gösteren 5 farklı renkte inci çıkma ihtimali var. Eskilerden gelen efsanevi bir inanışa göre, her renk incide farklı bir dünveyi güç bulunmaktadır:
   
  Güney Çin Denizi’nin eski adalarında renkli inciler, istiridyeler içinde doğumu bekler.

  Ve yaşını almış yerliler der ki:
   
  ‘’ Bir inci, içinde sihrin gücünü gizler 
   
  Ve her kim ki açarsa o istiridyeyi, tüm güzel rüyaları gerçeğe döner..
   
  Her değişik renk bir duygunun ifadesidir.
   
  Beyaz >> Bilgeliği  Krem >> Başarıyı  Şeftali >> Sağlığı Mor >> Serveti  Siyah >> Aşkı   temsil eder. ‘’

  istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolye-21232 istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolye-21240 istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolye-26177 istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolye-26271 istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolye-21230 

   

  istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolye-26270
   

  Ürün kendi markamız olan My Pearl* dür. Özel hazırlanmış kendi kutusunda gönderilmektedir. Hediye Paketi ve hediye notu ücretsizdir.


  Görsel
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.