;

Erkeğe ve bayana hediye arayanlar için en kullanışlı ve özel hediye olarak Kişiye özel cüzdan ve kartlıkları tüm müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Çünkü hem %100 dana derisi olan bu ürünler ve markalar ile yaptığımız özel anlaşmalar sebebebiyle çok uygun fiyatlara bu ürünü size sunabilmekteyiz.

Pierre cardin,Matraş,Zenga,Us. Polo Assn. Tergan,Vekar,Manca vb onlarca markaya ait ürünler, sizler için özenli bir şekilde, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu markalara ait cüzdan,kemer,anahtarlık,kartlık vb yüzlerce ürün HediyePaketim atölyelerinde dakikalar içinde hazırlanıp aynı gün kargolanmaktadır. Son teknoloji üretim sistemine sahip olan atölyemizde bulunan makinelerde, tamamen kişiye özel olarak üretim yapılmaktadır.

İsme özel cüzdan ve kartlık için belli prosesler bulunmaktadır. Her cüzdanı HediyePaketim'e eklemiyoruz. Cüzdan yüzeyi,deri kalitesi ve cüzdan rengi gibi baskı için en uygun cüzdanları seçiyoruz. Buna göre baskı kalitesi gibi işçilik ve özen gösterilmesi gereken işlemleri sizler için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Son teknoloji lazer baskı teknolojilerini kullanıyoruz. İstediğiniz yazı karakterinde ürünleri yazdırabilirsiniz.  Standart olarak Monotopy Corsiva yazı karakterini kullanmaktayız.  Ürünlerimiz tamamen orjinal olup doğrudan markaların kendisinden tedarik edilmektedir. Bandrollü ve barkodlu olarak özel markaya ait kutularda gönderilmektedir. 

Kişiye özel isim yazılı cüzdanlar, erkek arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi olarak,babanıza babalar günü hediyesi,patronunuza doğum günü hediyesi ve öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi olarak hediye gönderebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.