;
Kurumsal Müşterilerimiz
HediyePaketim, kurumsal müşterilerine özel ayrıcalıklar sunmaktadır.  İndirimlerden logolu ürün çalışmalarına, size özel hizmetlerle tanışmak, kurumunuza özel ayrıcalıklardan faydalanmaya başlamak için bize iletişim bölümünden ulaşınırsanız, sizi hemen arayalım.

En güzel hediyeleri sevdiklerinize ulaştırmak için çalışmaya devam ediyoruz. 

Kurumsal Etkinliklere Özel Hediyeler

Tüm kurumsal etkinliklerinize en özel seçeneklerimiz ile renk katabilirsiniz. Ofis partileriniz, konferanslarınız, doğum günleri, şube açılışları, terfi ve kutlamalar gibi etkinlikleriniz için en özel ürünler HediyePaketim.com’da.

Müşteri ve İş Ortaklarına Hediyeler

Müşterileriniz, iş ortaklarınız ve çözüm ortaklarınız gibi işinizi birlikte yürüttüğünüz herkes için çok özel hediye alternatiflerine ulaşabilirsiniz.

Personele Teşvik İçin Hediyeler

Personelinizi teşvik amacıyla düzenlediğiniz doğum günleri, happy hour’lar, terfi kutlamaları ve prim dönemleri gibi etkinliklerinize özel bir çok hediye seçeneğimiz yer almakta.

Personeliniz için özel indirim kodları tanımlayabiliyoruz. Bu indirim kodları ile tüm personeliniz sitemizde yer alan hediye kategorilerinden diledikleri ürünü indirimli olarak gönderebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.